KSU presenteert Basta!
Laat Je Horen!

KSU presenteert Basta!

KSU organiseert in samenwerking met Basta! debatten en film avonden, met als doel mensen ervan bewust te maken dat ze de wereld om zich heen op een positieve manier kunnen beïnvloeden. Elke eerste en laatste donderdag van de maand ben je welkom bij debatten met sprekers die verschillende perspectieven vertegenwoordigen of vertoningen van geestenprikkelende documentaires, waarin diverse en onderbelichte thema’s worden behandeld.

Vanavond debat: Reflecties op de Occupy-beweging

Kritische Studenten Utrecht presenteert een Basta! debat om kritisch te reflecteren op drie maanden van aanhoudende protesten. Aan het woord komen sprekers van Occupy Amsterdam en Utrecht, maar ook diverse critici van de beweging. Kom langs, en geef je mening!

Sinds in september de eerste demonstraten hun tenten opzetten rond Wall Street schieten de pleinbezettingen overal als paddestoelen uit de grond. Duizenden mensen trotseren de kou om een onvrede te uiten die niet lijkt te vangen in soundbites of een manifest.

Is dit een nieuwe vorm van protest, of hebben we dit eerder gezien? Hebben de veelbesproken general assemblies van Occupy gezorgd voor nieuw politiek bewustzijn? Wat hoopt de beweging te bereiken, hoe effectief zijn haar methoden, en hoe moet het verder nu de wittebroodsweken voorbij zijn?

Sprekers:

Kees Stad - Globalinfo.nl, Klasse
Poujesh - KSU
Occupy Utrecht
Ocuppy Amsterdam

|Deuren open: 19.00|Aanvang: 19.30|Entree: gratis|www.kritischestudenten.nl|

 

Pagina delen:

Oudegracht 36
3511 AP Utrecht
030 - 231 0377
info@kargadoor.nl

webdesign » SPRANQ