Lezing van Stichting I.S.I.S.
Laat Je Horen!

Lezing van Stichting I.S.I.S.

Lezing van Stichting I.S.I.S. over 'Reïncarnatie, eeuwige groei'

Hoe voelt het om 60 te zijn? Iemand van 20 kan zich dat niet voorstellen. Een 60-plusser weet het: je bent in de kern dezelfde als toen je nog 20 was. Maar met meer ervaring en wijsheid, over jezelf en anderen. Als je jong bent, wil je vooral leren. Daarom kom je in situaties terecht waarin dat kan. 40 jaar later kan dat nog steeds zo zijn. Je kijkt terug op je lessen, en begrijpt waarom dat jouw keuzepakket is. Dat is anders dan aan het begin van je leven. Uitgeleerd ben je nooit. Na het eind van je leven volgt een rustperiode. Daarna ga je naar de volgende klas, waarin je jezelf weer verder ontwikkelt.

Stel je eigen keuzepakket samen en bezoek de lezing over ‘Reïncarnatie, eeuwige groei’ van Stichting I.S.I.S. op dinsdag 18 september 2012.

Meer informatie www.stichtingisis.org of bel (0344) 61 41 61 / (030) 637 23 23. De lezingen worden maandelijks gehouden in de Kargadoor en zijn ook op cd verkrijgbaar via Stichting I.S.I.S. of in de zaal.

Zaal open 19.30 uur | Aanvang 20.00 uur | Entree gratis | www.stichtingisis.org

Pagina delen:

Oudegracht 36
3511 AP Utrecht
030 - 231 0377
info@kargadoor.nl

webdesign » SPRANQ