Limes030
Laat Je Horen!

Limes030

 

Zondagmiddag. Na de lunch maar voor het voetbal. Een gesprek. Een debat. Een tribunaal. Weet wat er gebeurt en waar je moet zijn. Presentatrice Eva Brouwer ontvangt spraakmakende gasten in alweer de tweede editie van Limes030.

Limes030 is het nieuwe Utrechtse debatplatform dat Utrecht weer op de kaart wil zetten. Zowel in landelijk als in regionaal opzicht heeft de stad tenslotte veel te bieden. Behalve met gesprek en discussie wordt het programma dan ook gevuld met muziek en een voorschot op wat Utrecht de maand erop aan evenementen en initiatieven te bieden heeft. Reden genoeg dus om erbij te zijn, maar wees snel want vol is vol!

Tijdens de succesvolle eerste editie van Limes030 op zondag 27 januari ontving presentatrice Eva Brouwer in een uitverkocht huis schrijfster Daniëlle Hermans, regisseur Matthias Mooij, advocaat Yehudi Moszkowicz en D66-fractievoorzitter Alexander Pechtold. De gasten voor deze tweede editie worden binnenkort bekend gemaakt. Voor wie er niet kan zijn is het programma ook te volgen via een live-stream op de websites van RTV Utrecht, ThePostOnline.nl en Limes030.

Naast de vaste presentatrice Eva Brouwer van RTV Utrecht, zullen er te gast zijn:

Politicus Eddy van Hijum
Journalist Hella Hueck
Europarlementariër Bas Eickhout
Hoog Catharijne directeur Menno Overtoom
Ondernemer Marjolijn van Someren
Dichter Ingmar Heytze
Improspeler Hans Gommer
Zangeres Rachèl Louise

Kaarten zijn te koop via Limes030.nl

Deur open: 15.00u | Aanvang: 15.30u | Entree: 7,5 euro

Zie ook Twitter en Facebook.

Limes030 27 januari

 

Pagina delen:

Oudegracht 36
3511 AP Utrecht
030 - 231 0377
info@kargadoor.nl

webdesign » SPRANQ