Live muziek: Melanie Horsnell (AUS)
Ramble On: Eric Devries Melanie Horsnell (AUS).
Ook zo genoten van Melanie vorig jaar. Of heb je haar toen gemist? Je kunt op herhaling. Dankzij een lastig tourschema leek het er op of de Ramble on met Melanie Horsnell niet door kon gaan maar dankzij wat omzettingen in het programma van de Kargadoor kon het toch. Weliswaar op een donderdagavond maar dat zal de pret niet drukken.
Het jongste album van de in Sydney geboren singer songwriter heet "The Cloud Appreciation Society' en ze is op tour om deze te promoten. Vijf jaar na haar internationaal gevierde CD 'Complicated Sweetheart' is haar jongste CD een soort 'coming-off-age' plaat over verloren liefdes en verlies in een klein slaapstadje. Anders dan haar 'Beatle-esque vorige albums is 'The Cloud Appreciation Society' live opgenomen en valt daarmee des te meer op vanwege de meer akoestische sound.
Haar liedjes zijn bitterzoet, gaan over verlangen en onthechting en
worden vertolkt met een vederlichte maar tijdloze aanwezigheid. Melanie
Horsnell deelde het podium met o.a. Jason Mraz, Glen Hansard en Sarah
Blasko en schreef voor film en televisie.
Zie ook : www.melaniehorsnell.com
Ramble on.. meest intieme luisterconcerten met singersongwriters vanuit binnen- en buitenland in 't mooiste kleine keldertje van Utrecht. Elke 1e en 3e vrijdag van de maand o.l.v. Eric Devries.
Deur open 20.00 uur | Aanvang 20.30 uur | Entree: 5 euro | Info: http://www.rambleontuesday.nl