Happy Activism Festival
Tijdens het Happy Activism Festival ontdek je hoe je creatieve acties op kunt zetten. Je wordt nog bewuster over ongelijkheid en hoe dat aan te pakken. Want activisme voor de positie van vrouw, man, lhbtqi+, zwart, wit, met of zonder beperking, jong en oud is hartstikke hard nodig. Dit festival is dé laagdrempelige manier om je onder te dompelen in activisme.
Ontdek je privileges, geniet van een muziekshow over gender, speeddate met ervaren activisten en brainstorm over gelijkheid in welke vorm dan ook. Op het Happy Activism Festival ontdek je hoe activisme, naast soms uitdagend en confronterend, ook leuk kan zijn en draag je iets bij aan gelijkheid, verbinding en bewustwording!
Het Happy Activism Festival wordt georganiseerd door Doetank PEER: de organisatie voor no-nonsense happy activism.
Let op: Er zijn maar een beperkt aantal kaarten te koop dus wees er snel bij! Kaartverkoop: doetankpeer.yapsody.com
Enkel de begane grond (grote zaal, bar en toilet) zijn rolstoeltoegankelijk. Daarom krijgen rolstoelgebruikers 50% korting op een ticket.
Contact: happyactivismfestival@doet
Mede mogelijk gemaakt door: Mama Cash, De Kargadoor, VSBfonds en Gemeente Utrecht en door alle andere crowdfunders op www.voorjebuurt.nl.
Deur open 13.00 | Aanvang: 13.30 | Entree: € 10,- (€7,50 voor crowdfunding supporters, €5,- voor U-pas / minima)