De Komijnen XI
Laat Je Horen!

De Komijnen XI

De Komijnen komen met een 100% wtf-garantie! Vanaf september zijn ze iedere derde donderdag van de maand weer te vinden in de Kargadoor voor een avond vol absurde performances, ultrakorte verhalen, (animatie)films, onnavolgbare muziek en meer!

Line-up:

- Dada-kenner en kunsthistoricus Ariel Alvarez komt een minicollege geven over dada en met name over Elsa von Freytag- Loringhoven,  die dit voorjaar in het nieuws was als mogelijke maakster van Duchamps Fountain. Ariel is DE dada-kenner van Nederland; lees je vast in via zijn boogsite dadarockt
- Performance-kunstenaar Jacco Weener komt met een geheel eigen kijk op opera
Radio Primalive interviews met spraakmakende gasten 
Cartoon Box presenteert een verse animatie
- De Spullenmannen presenteren hun nieuwste aflevering van de Science Fiction Poppenkast
Lucas Kloosterboer is improvisator met trombone, drums en gesproken woord. Hij maakt graag (non-)poetische herrie. Op drums is hij bezig met een onderzoek naar de performativiteit van het drumstel, op zoek naar een vier- a vijf-landenpunt tussen drummer, danser, performance artist, beeldhouwer en circusartiest.

Scoor je tweede kaartje nu voor 5,-!

Deur open 20.00 uur | Aanvang 20.30 uur | Entree: € 9,- tickets via deze link (incl. servicekosten) |

Pagina delen:

Oudegracht 36
3511 AP Utrecht
030 - 231 0377
info@kargadoor.nl

webdesign » SPRANQ