Persbericht CultZoo. Kargadoor start met culturele dierentuin.
Laat Je Horen!

Persbericht CultZoo. Kargadoor start met culturele dierentuin.

Kargadoor start 27 vrijdag september met nieuwe culturele activiteit CultZoo; een culturele dierentuin waarin verschillende kunstvormen naast elkaar gepresenteerd worden. Tijdens deze bijzondere en eclectische avonden kun je onder meer muziek, poëzie, beeldende kunst, theater en film verwachten. Om een lijn aan te brengen in deze culturele mengelmoes worden de kunstvormen geprogrammeerd aan de hand van een thema. Dat thema is gebaseerd op de maandelijkse kunstexpositie in de Kargadoor.

CultZoo vindt plaats op elke vierde vrijdag van de maand en valt samen met de opening van de maandelijkse kunstexpositie. Aansluitend op de opening begint de programmering van CultZoo.

Voor CultZoo is de Kargadoor altijd opzoek naar creatievelingen die onderdeel willen uitmaken van een van onze avonden. Kunstenaars die actief zijn binnen bovengenoemde kunstvormen en graag een keer mee willen doen kunnen zich aanmelden voor onze CultZoo database

Programma 27 september

Expositie: Bart Hamelink

- Ulysses and the Squares (muziek)
- Danny Black and the Naked Shortsellers (muziek)
- Poëzie?
- Howart (beeldende kunst)
- En meer...

Vrijdag 27 SEP | Deur open: 19:00 uur | Aanvang: 19:30 uur | Entree: 5 euro

Pagina delen:

Oudegracht 36
3511 AP Utrecht
030 - 231 0377
info@kargadoor.nl

webdesign » SPRANQ